V pondělí (20.) představíme studentské práce vzniklé během IV. workshopu Archi|LTM, který se zabýval návrhem nové podoby Městských lázní v Ústí nad Labem, určitě všichni doražte, protože rozhodně je na co se těšit!

pozvánky_sl_s

www.facebook.com/archiltm

----------------------------------------------

Od čtvrtka do soboty probíhal architektonický workshop v Ústí nad Labem. Jeho tématem byly městské lázně! Od dneška za měsíc budou výsledky představeny na výstavě a rozhodně je na co se těšit! Všichni studenti předvedli ohromný výkon! V tu dobu očekávejte také zvěřejnění těchto výsledku na našem webu... (k.14.4.)

aktuální reportáž o archidílně z regionální tv Litoměřicko24

"
Městské lázně v Ústí nad Labem se dočkají rekonstrukce a modernizace. Architektonicky cenná budova se stane zároveň studijním materiálem pro budoucí architekty. Právě z jejich návrhů by měla vzejít nová podoba městských lázní."


----------------------------------------------

Máme pro Vás další novinky a to hned několik! Vzhledem k posledním událostem Vám nabídneme hned dva workshopy zároveň! (k.24.3.)

1/ Archi|LTM 3:
Veřejný prostor

2/ Archi|LTM 4:
Městské lázně v Ústí n/L

Přihlašování do obou kol je nyní otevřeno, tak neváhejte!!!----------------------------------------------

Na našem facebooku (www.facebook.com/archiltm) sledujte novinky z nasich workshopů!! V této době probíhá již třetí v pořadí. Jeho tématem je veřejný prostor. 12. prosince se konalo první setkání, kdy se studenti sešli v Litoměřicích u hrnku svařáku, prošli si zadané lokality a poslechli přednášku Doc. Petra Kratochvíla z AV ČR. Ve středu 19. prosince proběhla odevzdávka prací. (k.15.12)

www.facebook.com/archiltm

----------------------------------------------

Prohlédněte si výsledky z II.ročníku, můžete také zkouknout první náhledy prací! V krátké době budou doplněny další obrázky, autorské zprávy, zprávy poroty a další:-) Prostě je na co se těšit!!! Kuba (2.6.)

Výsledky
Studentské práce

hit counter script