Stacks Image 118

Architektonické studie

každý dům má svůj příběh, svou myšlenku, svůj život. v architektonické studii se dům rodí.
Stacks Image 236

Zaměřování staveb

Pro zpracování projektové dokumentace je třeba přesného zaměření objektu. To provádíme pomocí profesionálních zařízeních HILTI. Na velikosti objektu nezáleží. Prováděli jsme například zaměření celého areálu bývalého labsko-zámeckého pivovaru v litoměřicích!
Stacks Image 139

Projektové dokumentace

Správně provedená projektová dokumentace ušetří mnoho nákladů a nervů při samotné realizaci. Tvorba dokumentací se u nás řídí slovem "precis", je vytvářena dle platných norem a pravidel a obsahuje všechny patřičné části.
Stacks Image 238

Vyřizování povolení staveb a kolaudací

vyřizujeme veškeré administrativní úkony. vzhledem k naší praxi víme, jak projít procesem schvalování a co nejrychleji a nejjednodušeji.
Stacks Image 240

Realizace a řízení staveb | stavební dozor | správa budov

kromě návrhu a projektu jsme schopni zajistit stavbu vašeho objektu až do posledního detailu. pokud si přejete, můžete od nás dostat klíč od kompletně zařízeného a fungujícíího objektu. vše si jako technický dozor bedlivě a pravidelně hlídáme, aby nedošlo ke zklamání ani na vaší, ani na naší straně! pokud pracujete nebo bydlíte v zahraničí, není ani to problém. konzultace je možné provést elektronickou schůzkou, svůj dům si následně projdete dopředu ve 3D a až poprvé přijede, váš objekt bude již realizován.
Stacks Image 242

Poradenský servis

na poli architektury a stavebnictví jsme ve všech oborech prověřeni již více jak 17ti letou praxí.
Stacks Image 244

Grafický design a webdesign

corporate identity, logo, reklamní produkty, webdesign, a mnohé další… s našimi návrhy vyhráváme soutěže
Stacks Image 265

Návrhy interiérů

nejen vnější tvář domu musí být krásná, také uvnitř se Vám musí skvěle žít!
vše, co vám nabízíme jsme schopni účinně sloučit v jeden celek. provedeme vás celým procesem stavby od první vize až po úspěšné kolaudační řízení. pracujeme v týmu 7 zkušených a otevřených lidí a společně měníme výzvy v realitu. každý projekt je pro nás jedinečným a věnujeme mu maximální možnou péči. v případě realizací staveb, dlouhodobě spolupracujeme se společnostmi, u kterých se můžeme spolehnout na kvalitu, provedení domluvené práce a rozumnou cenu, kterou ještě sami podrobíme výběrovému řízení. díky této koordinaci subdodávek , spojených s vedením technického dozoru, můžeme zabezpečit to, že stavba po svém dokončení, splňuje kvality navržené v projektu, nedojde k žádným změnám a vše je provedeno tak, jak má!