kdo
jsme? Pleyer Architects

Jsme rodinná firma, jsme tým – tvoříme prostor. Z touhy a přání našich klientů vytváříme prostředí, které odráží osobní jedinečnost. Námi navrhnuté budovy se rozvíjí a zrají s lidmi. Využíváme synergie mnohaletých odborných zkušeností a citu pro lidskou ojedinělost.

 
01
Ing. Karel Pleyer

Ing. Karel Pleyer

Námi realizované projekty nejsou jen naším dílem. Jsou dílem společným.

Naše historie sahá do pracovních začátků Ing. Karla Pleyera v roce 1988, který prošel skoro celou stavební vertikálou od mistra na stavbě po ředitele závodu. V rámci své práce poznal, v jaké kvalitě se dostává lidem projektových dokumentací a chtěl s tím něco udělat. Chtěl usnadnit lidem život. To vyvrcholilo do osamostatnění v podobě vlastní firmy. Začal v malém prostoru s pár spolupracovníky a postupně se firma rozrůstala a zdokonalovala až do nynější formy.

Nyní navrhujeme, projektujeme a realizujeme stavby – bytové domy, rodinné domy, průmyslové budovy, pekárny, interiéry a mnoho dalšího. Rádi lidem plníme sny a hledáme cestu.

03

výroba individuality prostoru

Námi realizované projekty nejsou jen naším dílem. Jsou dílem společným.

Kdo jsme - Pleyer
Kdo jsme - Pleyer

Vytváříme unikátní řešení zakázek v naší vlastní dílně. Chce zákazník velký atypický dubový stůl pro večeře s širokou rodinou? Najdeme na něj místo a vyrobíme ho. Najdeme cestu jak.

04
Kdo jsme - Pleyer
Kdo jsme - Pleyer
Kdo jsme - Pleyer

Naším cílem je, aby se lidé přestali přizpůsobovat prostoru. Naším cílem je, aby se prostor přizpůsobil lidem a plně je podporoval ve všech zběsilých nápadech, pro které se nadchnou.